Král Šumavy 2010

Víkend na Bajkovně 2011

12.07.2017

HOPČUCHYMAN

Minulý víkend se náš likvidátor ČUCHY v rámci přípravy na Wintermana objevil na polovičním IRONMANOVI v Žatci. Tradiční HOPMAN měl známé distance 1,2 - 90 - 21. Za ubíjejícího vedra se vydali borci do Nechranické vody a za chvíli už vylézali na kolo. I když před startem byli upozorněni na pařezy u výjezdu z depa , Čuchy chtěl ukázat , že to nic není a tak si hned ustlal... S odřenými žebry a koleny se to přece jede lépe nee???  :-)   No ale drtil kilometry a sjížděl lidi , ale nebyl by to Čuchy , kdyby neměl další problém. V konečné části kola si střihnul defekt a tak po chvíli hledání pomoci si to dojel na prázdném...   No , DAKAR se nevzdává a tak si spravil chuť v běhu , kde pár lidí skolabovalo a tak se posouval v pořadí. po 5hodinách a téměř třech minutách se v cíli zhroutil na 12. místě v kategorii !   I když na kdyby se nehraje, nebýt těch problémů , asi pět minut ho dělilo od 7. místa !   Ach jo , skloubit tak výkonnost s hlavou a technikou , máme tu mistra republiky...   Ale kdyby jsou...        D43

05.07.2017

​Trochu toho ultra
​Tak se mi zdá , že čím dál , tím více lidem nestačí běžné sportovní výzvy a hledají něco nového a extrémějšího. Už jsme si zvykli na Kratiho Lysou v zimě , na Břéťovy čtyřiadvácy ale běh na 206 km? No pár běžců znám a jeden takový je i v našem týmu... Ale zase tak ulítlé ultra to nebylo :-)  Běh Sněžka - Praha je štafetový běh pro družstva složená z tří , pěti a sedmi běžců , včetně  smíšených. Startuje se z Obřího Dolu večer a běží se přes noc do pražské Tróje... !? ...ulítlý co?...    No a Zdenda se v jednom takovém družstvu ocitl na přání Karla Valenty - vášnivého běžce a dal si to s nimi. Jejich tým s názvem WHY NOT ? se postupně prodral až na samou špici a svoje úseky zaběhli nakonec v traťovém rekordu 14hodin a 16 minut !   Tak tedy nevím , ale asi to s tím maratónem budu muset opravdu zvážit. Jenom 42 km , to není nic proti takovým štrekám...   No uvidíme... Jinak další dobrá zpráva je , že Čuchy se vrátil z Itošky úplně celej a neodřenej a najezdil tam pár Altissim a Tremalz a je tedy ve formě. Freeride sekce si dá Rychleby rok nebo dva poté a tak to jde pořád dopředu. Léto , teplo , pohoda , sport a hry - to je paráda... Tak hobluuuj !!!

25.06.2017

​Cement a voda.

​Nehledejte v tom nic tajemného. Prostě poslední akce Krále Středozemě byl Lafarge a týden na to Kocourovský triatlon...     Ideální počasí a deset kusů na startu - to byl náš příspěvek cementářům... Trochu pozměněná trať a dost dobrých borců znamenalo rychlý průběh a každý poznamenával , že na trati nebylo žádné místo na odpočinek a vydýchání... MMB tým však takové odolné borce v záloze má a to potvrdil El Matadore   Láďa , když jsme mu plácali za 4. místo absolutně - supééér... Kousek za ním na osmičce dojel Jirka Pecoš a pak už to šlo asi takhle...   14. Zdenda Pinců , 24. velkej Pendy , 26. Krati , 28.Tomíno IT Kellner , 34. Olda Rausů , 44. Marcello , 58. Paollo Prýgl Došek a já po technických a i jiných peripetiích uzavřel náš účet na 67. fleku... Hezkej závod , pěkná týmová afterparty a skvělá nálada - prostě moooc povedený den. Pro mě to byl konec letošní závodní sezóny a tak další zprávy mám jen telegraficky...
Týden na to se konal klasický Kocourovský triatlon a z našich borců se smočila čtyřka statečných. Čuchy potvrdil ladění formy a přiběhl čtvrtý a to znamenalo první v katošce - hejá , hejááá ...    Za ním si to vše doběhl Zdenda Pinců a 11. místo bylo skvělé , Marcello si dokázal , že to jde a standartně se umístil na 35. pozici. A kouzlu triatlonu neodolal opět Míra Stuchlý a 49. místem rozhodně zaujal...   Tož řeknu Vám , že je to povedený rok a tak jen tak dál a houšť. Prázdniny nejsou k odpočinku , ale k závodění a tak jděte lidi do toho!!!