Middle Mountain Bikers Třebenice
Úvodní stránka  »  Kolmo Kolem Komína  »  Online přihláška

Online přihláška

Online přihlašování k závodu Kolmo Kolem Komína bylo ukončeno. Přihlášení je možné již pouze v den konání akce při prezentaci.
Zobrazit seznam online přihlášených+
ID Jméno Příjmeni Team / Město Kategorie Trať Platba
1 Tomáš Kellner MMB Třebenice M2 ELITE
2 Josef Šklíba M3 ELITE OK
3 Petr Čuchal MMB Třebenice M3 ELITE OK
4 Ladislav Beránek Haven Team M2 ELITE
5 Jan Janáček Rozběháme Teplice M1 ELITE OK
6 Ondřej Gerstendörfer Praha M3 ELITE OK
7 Petr Janáček Něco s nohama? M3 ELITE OK
8 Lucie Vokounová Ž ELITE OK
9 Vlasta Mrázková MMB Třebenice Ž ELITE OK
10 Lukáš Čechura Milešov M3 ELITE OK
11 Slávek Holeyšovský Podsedice M1 HOBBY OK
12 Bohumil Procházka M4 ELITE OK
13 Karolína Šafaříková Dolní Habartice Ž ELITE
14 Olda Raus MMB Třebenice M3 ELITE OK
15 Veronika Holečková Děčín Ž HOBBY
16 Adam Hugo Alina CK Slavoj Terezín M1 HOBBY OK
17 Hugo Alina CK Slavoj Terezín M3 HOBBY
18 Luboš Pospíšil Velomarket.cz M4 HOBBY
19 Vlastimil Kasal Velomarket.cz M4 HOBBY
20 Jiří Pecánek MMB Třebenice M4 ELITE
21 Pravoslav Vaněk Dubí M6 ELITE OK
22 Pavel Došek MMB Třebenice M4 ELITE OK
23 Tomáš Rasocha M4 HOBBY OK
24 Jiří Šálek Otis M5 ELITE OK
25 Zbyněk Říha BTT Libochovice M3 ELITE OK
26 Kamil Zinga BTT Libochovice M4 ELITE OK
27 Dušan Pressl SKP Styl Litoměřice M4 ELITE OK
28 Oldřich Hašlar M4 ELITE OK
29 Pavla Vacková Koloshop Team Ž ELITE OK
30 Vlastimil Veverka Jilove u Děčína M3 ELITE
31 Milan Klupák Třebenice M6 ELITE OK
32 Karel Hrabica Lovosice M3 HOBBY OK
33 Luděk Jambor Alltraining.cz M5 ELITE OK
34 Lukáš Pavlovský Veslaři Ústí n/L M3 ELITE OK
35 Lukáš Nestler MMB Třebenice M3 ELITE OK
36 Petr Gertner G-PEND Lovosice M4 ELITE OK
37 Jan Bednár Most M3 ELITE
38 Jan Pecánek MMB Třebenice M4 ELITE OK
39 Jiří Beneš Jenčice M5 ELITE OK
40 Petr Šponar Veslari Ustí M4 ELITE
41 Michal Jenč Sky Renegades M3 ELITE OK
42 Jiří Hylský Sky Renegades M3 ELITE OK
43 Michaela Fialová CK Slavoj Terezín Ž HOBBY OK
44 Denisa Hlavová Děčín Ž HOBBY OK
45 Barbora Fišerová Ústí nad Labem Ž HOBBY
46 Zdeněk Stieber CK LOKO Rakovník M4 ELITE OK
47 Lucie Müllerová Ramala Rakovník Ž ELITE OK
48 Lukáš Koutecký Cyklokroužek Žatec M2 HOBBY OK
49 David Patocs Koloshop Team M2 ELITE OK
50 Klára Nestlerová Koloshop Team Ž ELITE OK
51 Zdeněk Mikeš KL sport Most M5 HOBBY OK
52 Milan Michalička Lovosice M3 ELITE
53 Michal Smetana Kravaťáci M2 ELITE OK
54 Roman Douša Usti nad Labem M2 HOBBY
55 Martin Smetana Kravaťáci M2 ELITE OK
56 Stanislav Novák Jenčice M3 ELITE OK
57 Pavel Gažur Beton Bike Litvínov M5 HOBBY
58 Jaroslav Formanek Usti nad Labem M2 ELITE
59 Adéla Nestlerová KL Sport Most Ž HOBBY OK
60 Josef Nestler KL Sport Most M5 ELITE OK
61 Stepan Vlasak Lípa M3 ELITE
62 Tamara Kučerová Koloshop Team Ž ELITE OK
63 Dušan Zelenák Dlassman TT Teplice M6 ELITE
64 Ivo Beránek Lovosice M3 ELITE OK
65 Ester Kučerová Koloshop Team Ž HOBBY OK
66 Tomáš Radič Koloshop Team M3 ELITE OK
67 Václav Brunclík Veslaři Ústí nad Labem M1 ELITE OK
68 Zdeněk Langmaier Veslaři Ústí nad Labem M1 ELITE OK
69 Marek Pacholík Veslaři Ústí nad Labem M1 ELITE OK
70 Luboš Bárta KL sport Most M2 ELITE
71 Zdeněk Čapek M2 ELITE
72 Zdeněk Mikeš Bílina M3 HOBBY OK
73 Ladislav Rosypal MMB Třebenice M4 ELITE
74 Martina Mrkvičková Ž HOBBY
75 Jiří Kozelka KRK Litoměřice M2 ELITE OK
76 Kateřina Ježková Nutrend Litoměřice Ž ELITE OK
77 Vítězslav Macháček Macháčci s.r.o.Třebenice M3 ELITE OK
78 Pavel Říha BTT Libochovice M4 ELITE
79 Josef Šlégel Most M4 ELITE
80 Jan Kruliš Louny M1 HOBBY OK
81 Jan Kruliš Louny M4 ELITE OK
82 Milan Svojše M3 HOBBY OK
83 Richard ZDENĚK KBELY CYCLING TEAM M5 ELITE
84 0ndřej Pšenička CK Lovosice M4 ELITE OK
85 Dominik Sulek Suldovi M1 ELITE
86 Karel Sulek Suldovi M4 HOBBY
87 Josef Kváš Lovosice M3 ELITE
88 Jan Gaube BTT Libochovice M4 ELITE
89 Ivan Kapoun Roudnice n.L. M6 ELITE
90 Miroslav Prágl Klapý M4 HOBBY
91 Jan Bereš Lovosice M1 HOBBY
92 Daniel Nosek Mk - Cyklo Děčín M3 ELITE
93 Jan Hossinger Lovosice M3 HOBBY
94 Martina Marešová Bicykl Kříž Team Ústí nad Labem Ž ELITE
95 Marek Hrebinka BTT Libochovice M4 ELITE
96 Jaroslava Krizkova BeManiax Ž ELITE OK
97 Pavel Henzl Cyklo City - Lovosice M4 ELITE
98 Josef Gajdoš Most M4 HOBBY
99 Jiří Zubatý Nové Dvory M1 HOBBY
100 Radim Hlíza Proboštov M3 ELITE OK
101 František Pulchart Top ten Teplice M5 ELITE
102 Jarda Jíra MMB Třebenice M4 ELITE
103 Jan Cimler Roudnice nad Labem M5 ELITE OK
104 Štěpán Cimler Roudnice nad Labem M1 HOBBY OK
105 Petr Went Brozany nad Ohri M3 ELITE
106 Richard Wohanka ADASTRA Sokol Veltěž M1 ELITE
107 Jan Kouřimský Koloshop.cz M4 ELITE
instagram
Zavřít
Kolmo Kolem Komína 2016