Úvodní stránka  »  Ze světa MMB

Ze světa MMB

18.08.2016
Pořád jedem na plno...
   Přípravy na 3K race jsou v plném proudu , ale stále se také závodí v rámci Krále středohoří. 30.7. se konal Hostěnický triatlon.Počasí O.K. a od MMB týmu účast ve dvojici Čuchy  a Pincoš. 450 m plavání , 23 km kolo a 6 km běhu. Byl jsem zvědav , co Zdenda bude schopen seběhnout v běžecké části. Kolařská část byla vhodná pro silničáře a tak Zdenda na horáku s posunem nahoru počítat nemohl. Nesmím zapomenout na Čuchyho , který nám zraje jako víno. I když má na cyklistickou část průměrnou spotřebu 1,96 kola a málo kdy dojede do cíle na svém ,  ukázal svou třídu a 11. flekem potvrdil formu... Zdenda Pincoš byl příběh sám pro sebe. Plavání suverénním způsobem doplácal poslední a na kolo sedal ve chvíli , kdy někteří již začínali běh - to trochu přeháním...  Ale ukázal to , čemu se říká morálně-volní vlastnosti. Nevzdal to a prokousával se polem ve zdánlivě zoufalém boji... Jeho běh byl ten den nejrychlejší ze všech a v poli více  než 120 borců doběhl na 50. místě... Nezbývá , než smeknout...                   No a pár dní na to se trojice Čuchy , Pincoš a Marcello ukázala na Xteře pod Házmburkem. Čuchymu ten den sedl a 8. místo je asi dnes ještě nedoceněné , ale opravdu skvělé... K tomu to znamenalo 4. místo v katošce ... Petře - congratulation!   Marcelovi ten den také přály všechny můzy a tak si doběhl na velmi solidním 47. místě. No a Zdenda? Ten si vybral smůlu za všechny a tentokrát se u něho objevila zkratka DNF... Defekt předního kola znamenal STOP a Zdenda tak neukázal svoji běžeckou formu.   Ale to jsou závody a patří to k věci.   Tak to je zatím vše a těším se s Vámi všemi , co to kolo "žerou" na shledanou v Třebenicích...       D42