Úvodní stránka  »  Ze světa MMB

Ze světa MMB

17.03.2017

Druhý strike

Minulou sobotu 9.3. 2017 se sešla rekordní účast běžkyň a běžců při druhém závodě Krále středohoří. Borečský běh je už tradicí a letošních 103 účastníků lze přičíst nejen krásnému jarnímu počasí , ale také ke vzrůstající popularitě Krále. Ve dvě hodiny se startovalo na známé 7 km trati. MMB měl svoje železo na startu v podobě Zdendy. A ten nezklamal a dal bednu! Stříbrný stupínek je potvrzením stálé formy a příslibem letošní sezóny. Nechyběl ani náš dlouhán a moc pěkně si to doplachtil na 11. místě - super ...   V pozadí se pohyboval těsně za bodovacími pozicemi Renda a v cíli byl na slibném 41. fleku.  Naší účast jsem uzavřel já se svojí maličkostí na 55. místě. Pěkné počasí vytáhlo i poměrně dost lidiček kolem trati a tak byla znát týmová podpora a tak výkony byly ty nejlepší... Díky.    Příště nás čeká výběh na Milunu a pak už první kolování - PRAOTEC. Tak trénujte , jaro už je tady a soupeři nespí... Go !!!    D43