Middle Mountain Bikers Třebenice
Fotogalerie

bezděz 2014

Poslední švih 2012

Lago di Garda 2010

Víkend na Bajkovně 2011

Úvodní stránka  »  Poslední švih

Poslední švih

Triatlon posledních švihu - podzimní fenomén v okolí Lovosic.

Kdo z bikerů by neznal triatlon podzimních posledních švihů. Každý rok, týden po Opárenských okruzích, pořádá MMB Team poslední švih. Následuje Poslední švih v Libochovicích a po něm Lovosický švih s cílovkou, kde jinde, než v Sauně

Poslední MMB švih 2012

Poslední MMB švih 2012 proběhne 20.10.2012. Pozvánka k Poslednímu MMB švihu 2012 ke stažení ZDE

Popis trasy PŠ MMB 2012....z Trajbachu od Havlů "Rybízárnou" na Teplou a Vlastislav,dál road do Méďova,odtud po rudý(příznačný) kolem hory Lipský po levačce a do Lhoty,pramen Modly a červená až k Oltaříku (možná i na něj),zase po levačce kolem něj a Děkovka,opět red a Chrástná,sjezd k Vlasti a kolem vodárny polňačkou na road a nad Sutom,Plešatej Up&Down a singlem u Komína k Havlům.

Poslední MMB švih 2011

Poslední švih je za námi a můžeme říct, že se povedl na 100%. Na začátku potřeba natankovat MMB palivo. Pak padl Plešatec, na Koštálově hromadné foto a ochutnávka MMB Singlu. Všichni zvládli, takže jsme mohli frčet na gulášek k Havlům a na samotnou afterparty. Joo, mělo to grády! Tak zase příští rok!

Poslední MMB švih 2011 se uskutečnil 15.10.2011. Pozvánka ZDE

 

Poslední MMB švih 2010

se povedl na 100%. Sice počásko nic moc, ale to správného bikera neodradí :-) Někteří to vzdali kvůli počásku už na startu a zasedli radši ke stolu se zlatavým mokem a čekali na gulášek, který byl na jedničk. Ale chlapci si museli cca 2 a půl hoďky počkat :-) Vše proběhlo v Třebenicích U Havlů.  Někteří z nás vydřželi až do rána. Dokonce došel i třebenický ionťák :-)

 

Některé fotky ze švihu 2010 najdete tu
 

Foto od Břéti na rajčeti tu

instagram