Middle Mountain Bikers Třebenice
Fotogalerie

Běh Opárenským údolím 2011

Litoměřická dlažba 2011

GardaMiddle Mountain Bikers Třebenice

23.05.2021

UFF,,,

 TAK SNAD TU HRŮZU MÁME UŽ ZA SEBOU A BUDEME SE ZASE MOCI VĚNOVAT RADOSTEM ŽIVOTA BEZ HROZBY NÁKAZY. KAŽDÝ SE S TÍM VYROVNÁVAL , JAK UMĚL A KAŽDÉHO TO ZASÁHLO RŮZNĚ. DŮLEŽITÉ JE DÍVAT SE DOPŘEDU A VÁŽIT SI CHVIL , KDY JE SVĚT V POŘÁDKU...
 TAKŽE ZATÍM JEN PŘEDBĚŽNĚ : ZÁVOD 3K BY SE MĚL KONAT OPĚT V TRADIČNÍM TERMÍNU A SICE POSLEDNÍ SOBOTU V  SRPNU - LETOS TO VYCHÁZÍ NA 28. ... POJETÍ BUDE ASI MNOHEM SKROMĚJŠÍ , VRÁTÍME SE KE KOŘENŮM - DŮLEŽITÉ JE POJEZDIT SI A SETKAT SE V PARTĚ. NĚCO POPÍT A POJÍST A UŽÍVAT SI BIKOVÁNÍ... TAK SI UDĚLĚJTE ČAS...
                                                                                                                                                                                     D 47


 
09.05.2021

Upozornění riderům - v lesích kolem Komína řádil kůrovec a většina jehličnanů je suchých - padají. Tak bacha při drážkování, hlavně ve sjezdech. V Rácově sjezdu z 3káčka je před "vyhlídkou" padlej strom. Buďte ve střehu!
22.12.2020

Úvodem gratulace za repre a druhá místa v multikulti Králi - Lence a Petrovi. A samo všem, co prolívali pot a krev v našich barvách po celý rok.
Po celý DIVNÝ rok.
Přesto všem našim příznivcům i soupeřům přejeme klidné, pohodové a šťastné Vánoce a nový rok 2021 ve formě, dobré náladě, ve zdraví a štěstí.
MMB Třebenice.

 

Více novinek
Zavřít
instagram