Middle Mountain Bikers Třebenice
Fotogalerie

Závod pro Adámka 2012

Giro di Zavadilka 2011

Sayfyho memoriál 2011

Giro di Zavadilka 2013

Middle Mountain Bikers Třebenice

22.08.2023

Ceny pro letošní nejrychlejší ženu a muže v kategorii ELITE.

foto MMB novinka

Podstavec borovice, pastorky SunRace, české granáty a kámen z Košťálova, ruční práce. Zveme a registrujte se. Těšíme se na Vás.


08.08.2023

Přihlášení na letošní 11. ročník závodu Kolmo Kolem Komína spuštěno. Přihlásit se můžete na stránce registrace.


foto MMB novinka


 
02.08.2023

Lítáme pecky...

        No máme tu začátek srpna a tak se trošku ohlédneme , co  vše se událo a proběhlo.Závodíme stále ve skromném počtu , ale snad se to zlepší. Marodi jsou už v tréninku a tak se doufám ukážou... Čuchy jede bomby v trochu jiné dimenzi , jako třeba tajné závody tipu 100 km běhu přes noc v lesích na čelovku apod. Ale to už my víme. V Králi středohoří máme zatím políčíno na bednu ve třech katoškách , tak uvidíme... V Hostěnickém běhu už se prosadila i Ivošova ratolest , na Kocourově jsme se potkali s Míšou , tedy pardon s Tomínem , který se pochlubil třítýdenním Matyášem , tak o dorost nebude nouze - dodatečně gratulujeme! Také proběhlo soustředění v Rakousku , úterky jsou pravidelně tréninkové po skupinkách. Pro město Třebenice jsme odprezentovali náš klub k soutěži o obec roku 2023 , také jsme s Kraťasem učinkovali v dalším díle Cyklotoulek se Stanislavem Bartůškem - měl by jít někdy v srpnu. Pan Počinek letos oslavil 90 let a tak od nás dostal něco na zub a něco k oprašování...
Takže celkem to lítá , tak teď hurá na XTERRU a Babiny a 2.9. už  zase po roce naše Tříkáčko...   Přihlašování už jede , tak pojeďte všici , co můžete , páááč nevíte esli to nejni naposledy.
                                                                                                                                                                          D50

Více novinek
Zavřít
instagram