Po stopách Praotce Čecha 2013

Opárenské okruhy 2012

21.06.2019

CEMENT RACE

JÓ , JE TO UŽ DVA TEJDNY , CO SE ZASE PROHNALY PO LOUKÁCH A CESTÁCH KOLEM OVČÍNA , BORČE A ČÍŽKOVIC BAJKY V RÁMCI ZÁVODU LAFARGE MTB. POPULÁRNÍ ZÁVOD MÁ ATRAKTIVNÍ TRAŤ A JE TAKÉ SOUČÁSTÍ SERIÁLU KRÁLE STŘEDOHOŘÍ. LETOS POČASÍ PŘÁLO A TAK SE NA START POSTAVILO MNOHO BIKERŮ OD DĚTÍ AŽ PO PROFÍKY. NÁS ALE ZAJÍMÁ HLAVNĚ HLAVNÍ KATEGORIE ELITE , KTERÁ SI TO ROZDALA NA CCA 16 KM TVRDÉHO MTB , JAKÉ UMÍ NABÍDNOUT PRÁVĚ JEN STŘEDOHOŘÍ.
      NO , 7 KUSŮ Z MMB TÝMU NENÍ NEJVĚTŠÍ ÚČAST , ALE KVALITA BYLA ZARUČENA. NĚKTERÉ NEPUSTILY NA START PRACOVNÍ POVINNOSTI , JINÍ SE DOVOLENKOVALI , ALE I TAK ÚČAST SLUŠNÁ... ZÁVOD BYL OD POČÁTKU HODNĚ RYCHLÝ A TAK SE ŠLO HNED NA DORAZ. BLÁTO NEBYLO , TECHNIKA TEDY USTOUPILA HRUBÉ SÍLE. NAKONEC JSME BRALI "JEN" JEDNO MÍSTO V DESÍTCE , ALE I TAK TO NEBYLA ŽÁDNÁ OSTUDA. NEJLÉPE DOPADL NÁŠ MLAĎOCH ZDENDA PINC - 9.MÍSTO. HNED ZA NÍM FILIP AUGUSTOVIC  A V ZÁVĚSU HNEDLE JIRKA PECÁNEK NA JEDENÁCTCE - TO JE DOCELA DOBRÝ NEÉÉ ?  DVACÍTKU DOBYL JEŠTĚ PECÁNKOVIC HONZA NA DEVATENÁCTCE. DOST DOBRÁ JE I PĚTADVACÁTÁ POZICE OLDY RAUSOVIC. TÍM KONČÍ BODOVANÉ POZICE NAŠICH BAREV , ALE MĚLI JSME JEŠTĚ DVA BORCE V POLI - TOM KELLNER , NÁŠ MÍŠA SI PŘIJEL VYPLÁCHNOUT HLAVU OD PRACOVNÍHO STRESU A DAL TO HEZKY NA 50. FLEKU S ÚSMĚVEM NA RTECH. NO A KOUSEK ZA NÍM TAKÉ DOPLACHTIL MÍRA STUCHLÝ NA 53.POZICI. TAK TO BYLA SUMARIZACE LAFARGE 2019. NYNÍ SE PŘECHÁZÍ NA TRIATLONOVOU NOTU. ZAČÍNÁME V SOBOTU V KOCOUROVĚ A TAKÉ SE JIŽ BLÍŽÍ POMALU 3K RACE 2019. JE TEDY CO DĚLAT A TAK HURÁ DO TOHO!!!                                      D45

16.06.2019

A je to tady zase! Přihlášky k 7.ročníku Kolmo Kolem Komína odstartovány! Termín 31.8.2019. Tak se přihlaš už dnes, ať to neprošvihneš! https://www.mmbtrebenice.cz/cyklisticky-team/kolmo-kolem-komina/online-prihlaska/

foto MMB novinka

04.06.2019

TŘEBENICKÉ HOSTĚNICE

TÝDEN PO CYKLISTICKÉM KRÁLI KRÁLŮ SI VYZNAVAČI JINÉHO KRÁLE DALI DOSTAVENÍČKO NA TRADIČNÍM MÍSTĚ V HOSTĚNICÍCH U JEZU. DALŠÍ RUNDA KRÁLE STŘEDOHOŘÍ PROBĚHLA V SOBOTU 1.6. V PĚT HODIN ODPOLEDNE.
         NA STARTU PLNÉ POLE BEŽKYŇ A BĚŽCŮ A TAKÉ ČTYŘI KUSY Z MMB TÝMU. ČUCHY , FILIP , ZDENDA A D45. BLESKOVÝ START D45 JE UŽ SAMOZŘEJMOSTÍ A TAK JSME JEN ČEKALI ,KAM AŽ TO VYSTAČÍ... NO , NAKONEC Z TOHO BYLO PĚKNÉ 15.MÍSTO... ALE VĚTŠÍ PECKA TO BYLA NA ŠPICI. ASI POPRVÉ V HISTORII SE STALO , ŽE PRVNÍ TŘI MÍSTA OBSADILI BORCI Z MMB ! ZDENDA , FILIP A ČUCHY - TO BYLO KONEČNÉ POŘADÍ TOHOTO BĚHU A HISTORICKÝ ZÁPIS DO NAŠÍ KRONIKY !!!  JEDINÝ MÍNUS TÉTO AKCE BYL V TOM , ŽE POŘADATEL VYHLAŠUJE POŘADÍ V JEDNOTLIVÝCH KATEGORIÍCH A NE V ABSOLUTNÍM POŘADÍ A TAK SE KLUCÍ SEŠLI NA BEDNĚ AŽ PO VYHLÁŠENÍ VŠECH KATEGORIÍ PRO PAMĚTNÍ FOTO. NO , UŽILI JSME SI SLÁVY , POJEDLI NĚCO JAHOD A ZASE HEZKY ZPÁTKY DO TRÉNINKOVÉHO PROCESU. ALE TENHLE OKAMŽIK JSME SI UŽILI A STÁL ZA TO. POHLED DO PRŮBĚŽNÉHO POŘADÍ JE TAKÉ BOŽÍ - PRVNÍ TŘI FLEKY PRO NÁS ... ASI DOBREJ ODDÍL...yes     D45