Middle Mountain Bikers Třebenice
FotogalerieGiro di Zavadilka 2012

Opárenské okruhy 2012

V Elevenu pivo grátis...ještě aby ne, když u nich šijeme...

Middle Mountain Bikers Třebenice

31.12.2023

PODTRŽENO ,  SEČTENO

       Poslední den v roce je kromě jásání a oslavování také časem k bilancování. Tak se v rychlosti hodí ohlédnout se za uplynulou sezónou. 
     Už dvacet ročníků má za sebou seriál o Krále středohoří. Většina z nás s ním vyrostla a zestárla. Jak bylo konstatováno samotnými organizátory : "trochu to pokulhává..." , nicméně je to přirozený proces a obraz společnosti a zejména mladé generace , která se věnuje jiným aktivitám a pohyb v přírodě, pravidelný trénink a soutěžení pro ni není zajímavé a raději se přesouvá do virtuálního světa... A tak se na závodech setkávají známé tváře a mění se jen věkové kategorie. Letos jsme opět sklízeli vavříny v celkovém pořadí jednotlivých kategorií. "Bratrovražedný" souboj předvedli Čuchy a Láďa. Až poslední závod rozhodl o tom , že si dlouhán odnese zlatý pohárek a Láďa stříbro ve čtyřicátnících... Gratulace! Nejmladší padesátník Džouzef si splnil předsevzetí a poctivě se účastnil téměř všech akcí a to mu nakonec přineslo zlatý pohárek. Má tak splněno a proto opouští šlapavé disciplíny a vrací se ke svému milovanému endurosportu... Loni královna , letos bronzová Lenka potvrdila , že je stále top závodnice a je ozdobou našeho týmu. Ženský element , jak je známo , vždy zušlechťuje kolektiv a dává mu jiskru. Takže díky a gratulujeme! Více bojovníků na top pozicích jsme letos neměli , ale vyměnili jsme kvantitu za kvalitu a to se počítá... Tolik ke Králi.
      Na ostatních akcích se také dařilo prosadit barvy MMB týmu do popředí. Láďa zaostal o pár vteřin za pódiem v katošce na Králi Šumavy , Čuchy sice nedal první desítku na Wintermannovi , ale být těsně za Vabrochem se také počítá... Dobré výsledky dokáže zajet také Jirka Pecoš , Míra Stuchlý a další , včetně nestárnoucího Milana Klupáka. Úterky u Havlů fungují a silničáři si sobotní dvoustovky také neodpustili.Nějaká cizina a soustředěníčko také proběhlo. Sekce nehrotících členů si také dokáže dát do těla na výzvědných výjezdech do různých končin naší země a šíří tak dobré jméno týmu po okolí.
     Naše 3Káčko se opět povedlo , nevyzpytatelné počasí si s námi hrálo jak je zvykem , ale nakonec to zase dobře dopadlo a byla spokojenost , myslím si , na všech stranách. Pomohli jsme i s dětskými závody v Třebenicích a bylo to fajn. Mediálně jsme se zviditelnili v ČT v Cyklotoulkách ve spojitosti se Švestkovou dráhou a ohlasy byly pozitivní. 
     Tolik rychlé ohlédnutí za uplynulou sezónou , která byla opět jedinečná a můžeme říci i úspěšná. Zítra vše začíná nanovo a tak směle za novými výzvami a společnými akcemi! Žijeme v bouřlivé době a tak si užívejme toho dobrého , co nám přináší , plnými doušky! 
                                       PŘEJI VŠEM PEVNÉ ZDRAVÍ V ROCE 2024 ! 
                                                                                                                              
To ostatní už záleží jen na nás D50
          
 
       
     
     

 

04.10.2023

foto MMB novinka
22.08.2023

Ceny pro letošní nejrychlejší ženu a muže v kategorii ELITE.

foto MMB novinka

Podstavec borovice, pastorky SunRace, české granáty a kámen z Košťálova, ruční práce. Zveme a registrujte se. Těšíme se na Vás.


Více novinek
Zavřít
instagram