Middle Mountain Bikers Třebenice
Úvodní stránka  »  Kolmo Kolem Komína  »  Online přihláška

Online přihláška

Online přihlašování k závodu Kolmo Kolem Komína bylo ukončeno. Přihlášení je možné již pouze v den konání akce při prezentaci.
Zobrazit seznam online přihlášených+
ID Jméno Příjmeni Team / Město Kategorie Trať Platba
1 Tomáš Kellner MMB Třebenice M3 ELITE
2 Lucie Vokounová Ž HOBBY OK
3 Dušan Pressl Haven team M4 ELITE OK
4 Jan Kopecký Veslaři Roudnice M2 ELITE
5 Lukáš Čechura Milešov M4 ELITE OK
6 David Patocs Koloshop Team M3 ELITE OK
7 Ladislav Náhlovský Třebenice M3 HOBBY
8 Jakub Rusý M3 HOBBY
9 Michal Seifert Lovosice M1 HOBBY OK
10 Petr Čuchal MMB Třebenice M3 ELITE
11 Josef Šklíba M3 ELITE OK
12 Štěpán Wágner Sutom Surikaty M3 ELITE OK
13 Tereza Černecká Hnízdilová Happyloop team Ž HOBBY OK
14 Adam Hugo Alina Adastra Cycling Team M1 HOBBY
15 Hugo Alina Adastra Cycling Team M4 HOBBY
16 Vlastimil Kasal Ultra-Bike M4 HOBBY
17 Luboš Pospíšil Ultra-Bike M4 HOBBY
18 Milan Hovorka důchodci Jenčice M6 ELITE OK
19 Karel Hrabica M3 HOBBY OK
20 Pavel Došek MMB Třebenice M5 ELITE
21 Zdeněk Mikeš Bílina M3 HOBBY OK
22 Zdeněk Šatra bike-point SOREX team Roudnice n.L. M3 ELITE OK
23 Radek Kadlec BTT Libochovice M2 ELITE OK
24 Josef Nestler KL Sport Most M5 ELITE OK
25 Ondřej Gerstendörfer Krteček M3 HOBBY OK
26 Lukáš Kraml Krteček M3 HOBBY OK
27 Tomáš Rasocha M4 ELITE OK
28 Josef Šlégel KL sport Most M4 ELITE OK
29 Lukáš Koutecký Hopman team Žatec M3 HOBBY OK
30 Michal Rasocha Třebenice M4 ELITE OK
31 Václav Žatecký Hopman team Žatec M2 ELITE
32 Martina Mrkvičková Lhotka nad Labem Ž HOBBY OK
33 Bohumil Procházka M4 ELITE OK
34 Kateřina Ježková NUTREND Sport Team Brozany Ž ELITE
35 Jan Kruliš TJ Stadion Louny M1 HOBBY
36 Marek Bušek BTT Libochovice M4 ELITE OK
37 Bohumil Vyhnálek Říčany M6 ELITE OK
38 Jan Hossinger Lovosice M3 HOBBY OK
39 Jiří Zubatý Nové Dvory M1 HOBBY
40 Oldřich Hašlar KL Sport Most M4 ELITE OK
41 Josef Gajdoš Most M5 HOBBY OK
42 Max Gajdoš Bečov M1 HOBBY
43 David Ženkl Litoměřice M5 HOBBY OK
44 Kryštof Ženkl Litoměřice M2 HOBBY OK
45 Milan Svojše Cyklokroužek Příčná M3 HOBBY OK
46 Štěpán Fišer Rájkol M4 ELITE OK
47 Lenka Nekvasilová MMB Třebenice Ž ELITE OK
48 Lenka Nekvasilová MMB Třebenice Ž ELITE
49 Vítězslav Macháček Sport Paudera M3 ELITE
50 Martin Vanča CK Lovosice M3 ELITE
51 Jiří Hylský Třebenice M3 ELITE OK
52 Marek Hrebinka BTT Libochovice M4 ELITE
53 Petr Gertner G - PEND Lovosice M5 ELITE
54 Luděk Kalivoda VAZOUNI M4 ELITE
55 Ondřej Pšenička CK LOVOSICE M5 ELITE
56 Petr Provazník Hopman Team Žatec M4 HOBBY OK
57 Ladislav Bubla Milevsko M6 ELITE
58 Jiří Bušek BTT Libochovice M4 ELITE
59 Ladislav Beranek Koloshop team Teplice M3 HOBBY
60 Jan Kokoška BTT Libochovice M4 ELITE
61 Zdeněk Lisec Třebenice M4 HOBBY OK
62 Vladimír Peleška Autoopravna Peleška s.r.o. Most M5 HOBBY OK
63 Anna Pelešková Autoopravna Peleška s.r.o. Most Ž HOBBY OK
64 Petr Achs M4 ELITE
65 Dušan Zelenák Glassman TT Teplice M6 ELITE
66 Pravoslav Vaněk Dubí M6 ELITE OK
67 Luděk Jambor CK Lovosice M5 ELITE
68 Aleš Pleskot Za mír mezi národy a teplou uzeninu M4 ELITE
69 Ladislav Rosypal MMB Třebenice M4 ELITE
70 Miloš Trux Bike Point Roudnice n/L M4 ELITE
71 Petr Protopopov M4 ELITE
72 Marek Bittman KOVO PRAHA M5 ELITE
73 Miroslav Stuchly MMB Trebenice M4 ELITE
74 Vítězslav Lisec Hasiči Třebenice M4 HOBBY
75 Milan Hanyk MONDRAKER racing team M3 ELITE
instagram