Middle Mountain Bikers Třebenice
Úvodní stránka  »  Kolmo Kolem Komína  »  Online přihláška

Online přihláška

Online přihlašování k závodu Kolmo Kolem Komína bylo ukončeno. Přihlášení je možné již pouze v den konání akce při prezentaci.
Zobrazit seznam online přihlášených+
ID Jméno Příjmeni Team / Město Kategorie Trať Platba
1 Tomáš Kellner MMB Třebenice M3 ELITE
2 Olda Hašlar KL Sport Most M4 ELITE OK
3 Zdeněk Čapek Cyklocity M2 ELITE OK
4 Josef Šklíba M3 ELITE OK
5 Slávek Holeyšovský Podsedice M2 HOBBY
6 Zdeněk Šatra SOREX team Roudnice n.L. M3 ELITE OK
7 Petr Čuchal MMB Třebenice M3 ELITE OK
8 Jiří Pecánek MMB Třebenice M4 ELITE OK
9 Kamil Zinga BTT LIBOCHOVICE M4 ELITE
10 Jiří Šálek SOLEDPRO M5 ELITE OK
11 Kateřina Kammelová Třebenice Ž HOBBY OK
12 Ladislav Beránek Koloshop Team Teplice M2 ELITE
13 Marek Hrebinka BTT Libochovice M4 ELITE OK
14 Lukáš Pavlovský veslaři Ústi nad Labem M3 ELITE OK
15 Josef Gajdoš Most M5 HOBBY
16 Zdeněk Němec Bike Point Club Roudnice M4 ELITE OK
17 Petr Achs Ústí nad Labem M3 ELITE OK
18 Karolína Šafaříková Dolní Habartice Ž ELITE
19 Pepa Nestler KL Sport Most M5 ELITE OK
20 Lukáš Čechura Milešov M4 ELITE OK
21 Tomáš Rasocha M4 ELITE OK
22 Pavel Došek MMB Třebenice M5 ELITE OK
23 Adam Hugo Alina Adastra Sokol Veltěž M1 HOBBY OK
24 Hugo Alina Adastra Sokol Veltěž M3 HOBBY OK
25 Vlastimil Kasal Velomarket.cz M4 HOBBY OK
26 Petr Gertner G-PEND Team - Lovosice M4 ELITE OK
27 Luboš Pospíšil Velomarket.cz M4 HOBBY OK
28 Zbyněk Říha BTT LIBOCHOVICE M3 ELITE OK
29 Lucie Vokounova Ž HOBBY OK
30 Michal Jenč Sky renegade M3 ELITE OK
31 Tamara Kučerová Koloshop Team Ž ELITE OK
32 Dušan Pressl Symbio+ CE Energy M4 ELITE OK
33 Karel Hrabica M3 HOBBY OK
34 Kristýna Motvičková Louny Ž HOBBY OK
35 Jiří Kozelka KRK Litoměřice M3 ELITE OK
36 Jan Gaube BTT Libochovice M4 ELITE OK
37 Ester Kučerová Koloshop Team Ž HOBBY OK
38 Olda Raus MMB Třebenice M3 ELITE OK
39 Marek Bušek BTT Libochovice M4 ELITE OK
40 Jan Pecánek MMB Třebenice M4 ELITE OK
41 Milan Klupák MMB Třebenice M6 ELITE OK
42 Josef Gajdoš Most M5 HOBBY OK
43 Milan Hovorka Jenčice M6 ELITE OK
44 Lukáš Koutecký Cyklokroužek Žatec M3 HOBBY OK
45 Jiří Hylský Sky renegade M3 ELITE OK
46 Jan Hossinger Lovosice M3 HOBBY OK
47 Luděk Jambor Alltraining.cz M5 ELITE OK
48 Jakub Rusý M3 ELITE OK
49 Ladislav Rosypal MMB Třebenice M4 ELITE OK
50 Petra Bublová Koloshop team Ž ELITE
51 Jan Tančin Koloshop Team M3 ELITE OK
52 Jakub Tančin Koloshop Team M1 HOBBY OK
53 Vítězslav Macháček Nutrend-EuroOil LTM M3 ELITE OK
54 Kateřina Ježková Nutrend Litoměřice Ž ELITE OK
55 Roman Douša Bikesport Usti nad Labem M2 ELITE OK
56 Martina Mrkvičková Ž HOBBY OK
57 Zdeněk Langmaier veslaři Ústí nad Labem M1 ELITE OK
58 Jiří Beneš Jenčice M5 ELITE OK
59 Tomáš Čapek Nučničky M4 ELITE
60 Monika Čapková Nučničky Ž ELITE
61 Jiří Řezníček M6 ELITE OK
62 Pavla Vacková Koloshop Ž HOBBY OK
63 Josef Kváš CK LOVOSICE M3 ELITE OK
64 Zdeněk Mikeš Bílina M3 HOBBY OK
65 Michal Rasocha Třebenice M4 HOBBY OK
66 Miroslav Stuchlý MMB Trebenice M4 ELITE OK
67 Petr Čermák Most M3 ELITE OK
68 Radim Hlíza Proboštov M3 HOBBY OK
69 Roman Nejedlý Koloshopteam M4 ELITE OK
70 Jiří Menšík M1 HOBBY OK
71 Ondřej Gerstendörfer M3 HOBBY OK
72 Jana Šustrová Čížkovice Ž HOBBY OK
73 Václav Seifert M3 ELITE OK
74 Milan Vosický M4 HOBBY OK
75 Karel Platich Chlumec M3 ELITE OK
76 Zdeněk Lisec Třebenice M4 HOBBY OK
77 Michaela Fialová CK Slavoj Terezín Ž HOBBY OK
78 Jarda Jíra MMB Třebenice M4 ELITE OK
79 Ondřej Pšenička CK Lovosice M5 ELITE OK
80 Jakub Špaček M2 ELITE
81 Jonatan Rauchfuss Revit Build MTB Team M1 HOBBY OK
82 Milan Verner Ústí nad Labem M6 ELITE
83 Jakub Nocar Teplice M2 HOBBY OK
84 Jakub Lukášek Bikesport Ústí nad Labem M2 ELITE OK
85 Daniel Novotný Lovosice M2 HOBBY OK
86 Tomáš Tichý JE-BE-TI M4 ELITE OK
87 Jan Peterka M4 ELITE OK
88 Adam Pavlas M4 ELITE OK
89 Aleš Křivánek M2 HOBBY OK
90 Petr Budjač Žatec M3 HOBBY OK
91 Adéla Weidischová Ž HOBBY OK
92 Olga Peterková Ž HOBBY OK
93 Michal Beránek Je-Be-Ti , Aussig M5 ELITE OK
94 Martin Vanča 101 Underground riders Lovosice M2 ELITE
95 Filip Augusta MMB Třebenice M2 ELITE
96 Jaroslav Hrubý KL sport Most M6 ELITE
97 Jan Kokoška BTT Libochovice M3 ELITE OK
98 Martin Hájek BTT Libochovice M3 ELITE
99 Petr Cmunt M2 ELITE
100 Jan Mařík Bicykl Team Ústí nad Labem M3 ELITE
101 Barbora Maříková Bicykl Team Ústí nad Labem Ž ELITE
102 Jitka Gartnerová Kološrotky Ž ELITE
103 Pavel Říha BTT Libochovice M4 ELITE
104 Jan Řebíček Sport team Brozany M3 ELITE
105 Jiří Honzátko Vysoká M4 ELITE
106 Jakub Taich Okna M2 HOBBY
107 Petra Bublová Koloshop Team Ž ELITE
instagram