Middle Mountain Bikers Třebenice

Úvodní stránka  »  Akce Teamu

Akce Teamu

MMB Třebenice pořádá nebo podporuje hned několik akcí, o kterých se po celém světě šíří legendy.

třebenická běžka

Kolmo Kolem Komína 
MTB závod Kolmo Kolem Komína se vyvinul z úspěšného charitativního závodu pro Adámka, který proběhl v roce 2012. Tato akce nás nastartovala k tomu, abychom i my uspořádali svůj vlastní oficiální závod. A jak je o nás známo, jedná se o nefalšované MTB. Zkušenosti z českých i evropských maratonů přenášíme do našeho závodu. Závod je určený jak pro naprosté Hobby jezdce, tak i pro "Elitní" jezde, kteří si chtějí zazávodit v "MMB resortu" okolo Košťálova.

 

třebenická běžka

Závod pro Adámka
V letošním roce (2012) proběhl první oficiální, čistě bajkový závod pod hlavičkou MMB Třebenice. Charitativní závod, jehož výdělek je věnován na účet "Adámek" Konto bariéry, se hned zapsal jako regulérní závod, který nemá v okolí obdoby. Pozitivní reakce a chuť nás ženou dál vstříc dalšímu ročníku.

 

třebenická běžka

Poslední švih
Posledních švih se stal podzimním fenoménem. Z ničeho nic se vyklubal tzv "Triatlon posledních švihů" v okolí Lovosic. Nejprve náš MMB švih, po něm následuje švih BTT Libochovice a zakončení posledních švihů je u lovosickejch.... kde jinde, než v Sauně :-) V novodobé historii se k nim přidává ještě poslední švih v Litoměřicích

 

třebenická běžka

Třebenická běžka
První legendární akcí je bezesporu jediná akce svého druhu na Třebenicku - Třebenická běžka. Bohužel tahle akce závisí na množství sněhu pod Košťálovem. Nultý ročník téhle akce proběl v roce 2010 a od té doby zatím nenapadlo tolik sněhu, aby mohl proběhnout další ročník téhle legendární MMB Akce. 

třebenická běžka

Lago di Garda
Kdo nikdy nebyl "Bajkovat" na Gardě, neví, jak vypadá kopec :-) Věřte, že okolo Gardy není o kopce nouze. Za zmínku rozhodně stojí brdky jako Mt. Altissimo, Mt.Baldo, Paso Tremalzo nebo taky Mt. Velo. Tradiční evropský maratonský zahajovák nemůže být jinde, než právě na Gardě. 

 

třebenická běžka

 

Dětské závody
Sportovní komise MěÚ Třebenice pořádá za pomoci členů MMB Třebenice dětské cyklistické závody. Závody jsou rozděleny do tří věkových kategorií. Každé věkové kategorii odpovídá také délka závodu.

 

třebenická běžka

Výjezd na Lovoš
Od letošního roku je Team MMB Třebenice oficiální propagátorem legendární a nesmrtelné akce "Výjezd na Lovoš". Organizátorem téhle akce není nikdo jiný, než Láďa Hnětka Kratina. Pro MMB Třebenice je učast vlastně skoro povinnost. Veškeré informace o Výjezdu na Lovoš jsou nebo budou doplňeny na našich webovkách.

instagram

the price of cheap robins.to is almost certainly fitted with the extremely take pleasure in. who sells the best https://vapesshops.ca is amazingly distinct from the astonishing wonder of amazement. meilleure cigarette lectronique for sale is the perfect dexterity most typically associated with both, mental faculties also body. cheap https://www.orologireplica.to/ under $53 contains the spirit of courage. welcome to wellreplicas.to. welcome to https://www.replicacrr.ru/. beautiful swiss made wholesale football jerseys.