Middle Mountain Bikers Třebenice
Úvodní stránka  »  Kolmo Kolem Komína  »  Reference 2013

Reference 2013

Marek Punčochář
Indisponován skoro probdělou nocí v prácii,prasklým sedlem,ale dojel jsem. Bude to chtít na příště trať najet .Na závodech je vidět a hlavně cítit,že je pořádá parta kamarádů. Trať byla super a nikdo se nehnal přes mrtvoly (alespoň přes tu moji ne). Jela i moje žena a když jsem ji vidě jak byla šťastná,že na tom svým turistovi ve sjezdu ujela i soupeřce na enduru ,věděl jsem,že teď teprve to začala žrát. Takový kolo chci! Zahlásila když dorazila do cíle. Sice nevim kde vemu 50 000,- na enduro,ale mám doma bikerku a to se počítá :-) Jleli jsme domů utahaný jak koně,ale šťastný. Díky MMB. Za rok ahoj.
 
Petr Křivák
Díky za perfektní akci ! Příští rok se určitě dostavím a budu doufat, že dopadnu líp než dnes ( předposlední :-) ). Příště to chce najet víc v terénu a pořádně se připravit. Pokud by někdo uvažoval o účasti v příštím roce, tak mohu jen doporučit! Trať byla perfektně značená, na každé křižovatce někdo stál a atmosféra byla velice přátelská. Takže přeji mnoho dalších ročníků!
 
Pavlína Dušková
Ja diky vam vsem, super akce a atmo. Byl to muj prvni zavod a pro muj novy bike take :) takze, pokud bude zdravi a obe nohy, pristi rok me tam mate zase! Jako moje srdcovka. Diky moc a na videnou! Biku zdar a silu.

Jiří Šálek - vyznani zavodnika cislo 140
K ucasti na zavode jsem se nachal celkem premlouvat....nicmene vysledek nejen sportovni brutalne predcil moje ocekavani,uzasna organizace,dobry info,hodny lidi pripraveny pomoci nam,kteri jezdime na kole uhrnem 30 km za mesic. Cely rok budu trenovat,vytunim si kolo a budu netrpelive ocekavat info o pristim zavode. Fakt me to nadchlo,kdybyste poradali nekdy i jine zavody,rad se nejen zucastnim,ale muzu pomoci i s organizaci a s buhvicim jeste.

 
Radka Sim.
3K-perfektní organizace, skvělé zajištění, parádní závod. Díky, kluci.
 
Pavel Tschakert
Gratulace vítězům, čest poraženým v obou závodech. Poděkování organizátorům a dobrovolným pořadatelům za velmi pěkný závod s neskutečně nádhernou XCtrasou.
 
Roman ,,Rasty" Líbal
Krásně strávené odpoledne....trať krásná , bez možnosti zabloudit. Všem kdo dali ruce k dílu této příjemné akci patří velký dík. Pokud budu mít na přes rok volno, určitě tu budu.... a rád se opět svezu. Díky.
 
Dušan Pressl (4.9.2013 0:17)
MMB Třebenickým velkou poklonu za pěkně připravený závod v doprovodu krásného slunečného dne. Pěkně připravená trať, organizace, pořadatelé. Těším se na příští rok. Díky pánové ještě jednou.
 
Zdeněk Č.
Taky se připojím k těmto příspěvkům, že závod byl super jak trať tak organizace. Příští rok se určitě taky zúčastním. :)
 
Roman Stibinger
Super akce!! Díky, že jste to tak parádně zvládli zorganizovat!! Tož napřesrok opět v Trajbachu na startu...
 
Marek Bušek
panove dobra prace diky za fajn sobotu bylo to prijemny za rok se opet tesime 

Věra Krugová Futerová
Děkujeme za prima den. Počasí bylo opravdu suprově objednané a ikdyž jsme nezávodili, byli jsme až do konce. Budeme se těšit na zarok.

instagram