Úvodní stránka  »  Ze světa MMB

Ze světa MMB

3.2.2012

Tááák  a je to tadýýý!

Sezóna 2012 odstartovala prvním závodem Krále středohoří a to 29.1. běžeckým laufem opárenským údolím.Přijatelné počasí přilákalo stovku ?!! běžců na cca 7km trati s šotolinovoasfaltovým povrchem.Účast MMB byla trojnásobná a překvapivá.Pominu-li Čuchyho , který neběhá , ale stačí mu , že jde a je na bedně , tak Džouzef se již pomalu přechyluje do běžecké sekce , ale na startu se tentokrát objevil ........................................................................................táta BŘÉŤA !!!!!  Po letech objevil kouzlo pohybu po svých trochu již opotřebovaných nožkách a byť byl po opici , unavenej , nesebevědomej , dal to ve velmi slušným čase a vůbec neblinkal...Výsledky si zkoukněte na stránkách Krále , vězte jen , že Čuchy byl na bodech , Džouzef vyhrál o prsa v ženský kategorii a Břéťa přežil... Příště proběhnem kolem Borče borcííí... Džouzef