Úvodní stránka  »  Ze světa MMB

Ze světa MMB

25.06.2017

​Cement a voda.

​Nehledejte v tom nic tajemného. Prostě poslední akce Krále Středozemě byl Lafarge a týden na to Kocourovský triatlon...     Ideální počasí a deset kusů na startu - to byl náš příspěvek cementářům... Trochu pozměněná trať a dost dobrých borců znamenalo rychlý průběh a každý poznamenával , že na trati nebylo žádné místo na odpočinek a vydýchání... MMB tým však takové odolné borce v záloze má a to potvrdil El Matadore   Láďa , když jsme mu plácali za 4. místo absolutně - supééér... Kousek za ním na osmičce dojel Jirka Pecoš a pak už to šlo asi takhle...   14. Zdenda Pinců , 24. velkej Pendy , 26. Krati , 28.Tomíno IT Kellner , 34. Olda Rausů , 44. Marcello , 58. Paollo Prýgl Došek a já po technických a i jiných peripetiích uzavřel náš účet na 67. fleku... Hezkej závod , pěkná týmová afterparty a skvělá nálada - prostě moooc povedený den. Pro mě to byl konec letošní závodní sezóny a tak další zprávy mám jen telegraficky...
Týden na to se konal klasický Kocourovský triatlon a z našich borců se smočila čtyřka statečných. Čuchy potvrdil ladění formy a přiběhl čtvrtý a to znamenalo první v katošce - hejá , hejááá ...    Za ním si to vše doběhl Zdenda Pinců a 11. místo bylo skvělé , Marcello si dokázal , že to jde a standartně se umístil na 35. pozici. A kouzlu triatlonu neodolal opět Míra Stuchlý a 49. místem rozhodně zaujal...   Tož řeknu Vám , že je to povedený rok a tak jen tak dál a houšť. Prázdniny nejsou k odpočinku , ale k závodění a tak jděte lidi do toho!!!