Úvodní stránka  »  Ze světa MMB

Ze světa MMB

18.12.2019
DREAM
    Rok 2019 se pomalu stává minulostí a sportovci bilancují a hodnotí uplynulou sezónu.Platí-li , že dějiny píší vítězové , tak letos je psal jednoznačně tým MMB TŘEBENICE.
     Jako etalon pro hodnocení slouží už delší dobu seriál závodů Král středohoří.A letos se podařilo to , co ještě historie nepamatuje... V absolutní klasifikaci obsadil tým MMB první tři místa!!! Tenhle fakt asi ještě nikdo zcela nevstřebal a bude to ještě nějakou dobu trvat , než se s tím všichni srovnáme... surprise
     Trio ve složení Filip Augusta , Zdeněk Pinc a Petr Čuchal se seřadilo na stupních vítězů a všichni si užívali zasloužených ovací při vyhlašování výsledků v hotelu LEV v Lovosicích. Bylo to nezapomenutelné a jsme na kluky opravdu hrdí.Dokázali zviditelnit tým , který vznikl jen z nadšení a lásky ke sportu. Jsou skvělým příkladem a také motivací pro ostatní. Doufám , že jejich úspěchy přivedou ke sportu další zejména mladé lidi, což je dle mého názoru jedním ze smyslu existence našeho týmu.
     A jak to tedy nakonec dopadlo v řeči čísel? V absolutním hodnocení skončil bronzový nezničitelný Petr Čuchal. Stříbro bral skvělý Zdeněk Pinc a králem se stal Filip Augusta !!!yesyesyes
                                                             GRATULUJEME!!!!!
     V jednotlivých věkových kategoriích vyhrál Filip před Zděndou (do 29let) , Čuchy ovládl kat. do 39let.    Čuchy si odnesl také bronz mezi triatlonisty a stříbro mezi cyklisty. Běžcem roku se stal Zděnda před Filipem. Filip byl také bronzový mezi cyklisty...
      A co další členové týmu? 16. absolutně je Jirka Pecánek , který exceluje zvláště na kole , ale umí také dobře zaběhnout.Ve své věkové kategorii obsadil 5.příčku a pódium mu uniklo jen o kousek... Do třicítky se vešel také Džouzef (29.), který si zakládal hlavně na zlepšeném běhu a to mu vyneslo i šesté místo v kategorii do 49 roků. Jednatřicátý je v klasifikaci i přes sporadické starty Láďa Rosypal a výkonnost má stále vysokou. Na pár bodů si přišel také Honza Pecánek (146.) a Olda Raus (156.).Tři punkty si vyjel i Tomíno a figuruje ve své katošce na 73.příčce. Ostatní borci na body nedosáhli , ale byli vždy oživením pole a mají tak motivaci na příští rok. Nezapomenutelným zážitkem byl letos opět Král Šumavy s velkou týmovou účastí a úspěch našeho nejzkušenějšího Milana , který opět okusil pódium a věříme , že příště pojede zase...Winterman a Čuchy , to je spojení , které i letos znamenalo úspěch a zápis do historie. Úterní tréninky se celkem zaběhly a přes různé náhledy jsou určitým spojovacím prvkem fungování týmu. Daří se nám a přes občasné názorové neshody , které jsou součástí fungování každého sdružení lidí si myslím , že jsme schopni vždy zabrat za jeden provaz. Takže díky všem za vaši práci a přeji Vám osobně i týmu jen vše dobré do sezóny 2020!                     D46