Middle Mountain Bikers Třebenice
Fotogalerie

Garda 2016

Silvestrovský cyklokros Terezín 2011

Král Šumavy 2015

Opárenské okruhy 2012

Úvodní stránka  »  Ze světa MMB

Ze světa MMB

29.03.2020

BOREČ A KONEC ?

     Myslel jsem si , že jsem už zažil vše , co běžný život v našich luzích a hájích může přinést, ale mýlil jsem se... Už na druhém závodě Krále středohoří se celým závodnickým polem nesla podivná obava z neznámého ochlupeného viru...Jó Corona dokázala i při svém mikroskopickém vzrůstu zastavit běžný život téměř celého světa , což nedokázaly snad ani tanky v předchozích válkách... Během několika dní jsme všichni přinuceni přehodnotit pořadí životních priorit a starat se o pouhopouhé přežití... Přesto ale nezapomínejme , že po každé bouři zase vyjde slunce a vítr rozežene mraky a pročistí oblohu... Takže hlavu vzhůru a věřme , že vše se zase brzy vrátí k normálu.   
     Tak alespoň jako vzpomínku připomenu , že v druhém a snad ne posledním závodě letošního Krále zvítězily barvy Třebenického MMB Týmu v osobě Zdendy Pince - skvělá práce !!! Primát v kategorii třicátníků si odnesl také stávající Král - Filip Augusta , k čemuž mu stačilo 7. místo absolutně... Terminátor Čuchy s jednou plící a bez šesti žeber poklusem urval uspokojivé (7.)místo a 21. abs. - No comment...Na body aspoň do katošky si doběhl Jirka Pecánek (9.) 33. abs. a Jožin alias D46 (10.) 37.abs.  Výborně si vedla nově za nás již závodící Lenka Nekvasilová , která si vyběhala brambory v katošce zralých žen a 39.abs.- gratulace... Nasmíme také zapomenout na nováčka v běhu - Oldu Rause , který statečně bojoval s tratí a doběhl (15.) v kat. a 60 absolutně. 
     No a nyní tedy čekáme a doufáme , že svět se hodí zpátky z vyhozených kolejí a my budeme moci zase řešit kdo jak pořešil kolo , jak zlepšil běh , koho kdo smáznul či jak sebou fláknul... Prostě život , jaký máme rádi...                D46


...zpět na všechny novinky
instagram