Middle Mountain Bikers Třebenice
FotogaleriePoslední švih 2012

Třebenická běžka 2010

Silvestrovský cyklokros Terezín 2010

Úvodní stránka  »  Ze světa MMB

Ze světa MMB

27.01.2023

OHLÉDNUTÍ

    Tak je to zase tady, V sobotu startuje v Opárně seriál Krále středohoří a tak je poslední příležitost zhodnotit v rychlosti minulý rok. Dějinné události  , kterých jsme svědky nás ubezpečují v tom , že lidé se nemění a historie se točí v kruzích, Po Olympiádě se svět zbláznil a nepřestáváme se divit. No ale i to všechno nezastaví touhu lidí bavit se sportem , setkávat se a žít naplno , jak to jen jde.
   Uplynulá sezóna měla jednu hlavní hvězdu v klubu MMB. Lenka Nekvasilová si pílí a tvrdým trénováním vybojovala titul Královny středohoří a zaplnila tak kolonku úspěchů týmu MMB , která ještě čekala na zaplnění...   Přísluší jí tedy velká gratulace a určitě bude ještě dost příležitostí jí poblahopřát! Díky ! Díky !
   Další stálicí je samozřejmě dlouhán Petr Čuchal , který opět na kultovním Wintermanovi potvrdil extratřídu a dal sedmý flek. Klobouk dolů... V Králi  vyhrál katošku , i když to není jeho hlavní cíl...
   Celkově se četnost účastí na závodech snížila , ale stárneme a také úrazovost  byla celkem vysoká. Jednotlivé skupinky výkonnostně a zájmově si blízké podnikaly různé společné akce jako výlety apod. Špicaři si zase dávali do těla na dvoustovkových švizích. Každý tedy si našel , co mu vyhovuje. Společně jsme se ale dali dohromady kolem našeho závodu , který byl premiérově součástí Krále. Myslím , že mu to nikterak neuškodilo na atraktivitě a počasí , jaké jsme zažili ,asi jen tak nic nepřekoná.Byl to opravdový extrém a to , že vše nakonec dobře dopadlo , svědčí o tom , že organizace funguje a máme vše zmáknuté. 
   No jdeme tedy opět do toho a tak přeji všem , co se kolem kol točí , jen samé lepší zprávy , hodně pevné zdraví a neutuchající optimismus do roku 2023 
                                                                                                                                                               D 49
 


...zpět na všechny novinky
instagram