Middle Mountain Bikers Třebenice
Úvodní stránka  »  Kolmo Kolem Komína  »  Aktuální informace

Aktuální informace

24.08.2013

Malá fotodokumentace naší trati Kolmo Kolem Komína....http://www.mmbtrebenice.cz/cyklisticky-team/kolmo-kolem-komina/foto-a-video/ Termín se nám už blíží, tak se nezapomeňte přihlašovat!


21.08.2013

Kdo ještě do včerejška bloudil Kolmo Kolem Komína, bude mít ode dneška trochu jasněji.Důležité odbočky a křížení označeno šipkami - zelená a oranžová! Závod bude ještě doznačen fábory a informačními cedulemi.Trasujte a přihlašujte se.


13.08.2013

Pár informací k 3Káčku - trasa prosekaná a proklestěná, značení bude cca do týdne (šipky na zpevněných cestách, fábory těsně před závodem).Trať je prakticky stejná jako loni. Navíc je pouze průjezd částí Třebenic (od Havlů ke zdravotnímu středisku,napříč paloukem k MŠ,po silnici přes Modlu a na druhé křižovatce vlevo,další křižovatka nahoru k železniční zastávce a pod hlavní silnici a vlevo - v tomto úseku,od křižovatky za podjezd obchvatu,bude trasa obousměrná,rozdělená kužely a zábranami - a dál už známé) a dva úseky za prudkým stoupáním za Borčí po asfaltu (vpravotočivé zatáčce rovně po lesní cestě,za horizontem cca 100 m 90° vpravo,kolem krmelce po levé ruce po lesní cestě zpět na asfalt a vlevo,dál cca 400 m a 120° vlevo do lesa-prosek,50m a vpravo a valíme k turistické cestě-zelená,tam 90° vpravo a lesní cesta až zase na asfalt,dále už známé).Tak trénujte,drážkujte a 31.8. se na Vás těšíme s vyladěnou formou a chutí zpotit triko.


instagram