Middle Mountain Bikers Třebenice
Fotogalerie

Běh Opárenským údolím 2011

Závod pro Adámka 2012Výjezd na Lovoš 2011

Úvodní stránka  »  Napsali o nás

Napsali o nás

Článek z novin lovosické Lovochemie - z roku 2007 aneb, co jsem "vygůglil" o MMB 

 

Cyklisté z dusičné jsou v Lovochemii známým jevem, asi v žádném jiném provozu či oddělení nepropadlo tomuto sportu tolik zaměstnanců. Zašli jsme proto za jedním z nich, panem Jaroslavem Jírou, abychom se dozvěděli více.

Celý článek ke stažení zde

 

Záznam z Giro de Zavadilka 2010, který běžel v regionální televizi (Minuty Litoměřicka)

 

 

Roman Stibinger - Giro de Zavadilka 2010 (Článek na Bikebase + fotky)
Giro de Zavadilka, časovka to tříčlenných družstev je za námi. Moc dobře mi to nefotilo, ale aspoň něco... Tým MMB Třebenice v čele s Jardou Jírou vybojoval v bikách "zlatou" o kterou posléze ale přišel a na pódium vystoupali Libochovičtí B&T, původně zařazení do špatné kategorie. Foto na Bikebase.

 

Velká cena Lafarge 2008 - litoměřický deník

Úryvek z článku: "Radek Zelenka v barvách Rockmachine Cyklomax, který suverénně vedl po celou dobu závodu, ovšem v závěru doplatil na svou chvilkovou nepozornost a sjel z trati. Druhým velkým smolařem se stal Marek Bušek z BTT Libochovice, který následně bojoval o konečné prvenství s talentovaným Tomášem Kellnerem (Koloshop.cz Team - Dnes MMB Třebenice), ovšem v závěrečním sjezdu utrhnul 500 m před cílem trávou ucpanou přehazovačku a souboj o finální triumf pro něho tímto skončil. Výhru tak pro sebe nakonec uzmul Kellner před dvojicí třebenických borců – Petr Čuchal a Jaroslav Jíra (oba MMB Třebenice). "

Článek naleznete na tomto odkazu.

 

Bike - Forum , 2007 (to mě rozesmálo :-D )

"eště jsem si vzpomněl na toho mlaďocha z MMB třebenice, co mě dycky nasere když mě porazí… "

 

instagram